Obchodní informace a obchodní podmínky

Identifikační údaje provozovatele

gASGasdgt.PNG
 

Kontaktní údaje

kujHGSrw.PNG
 

Prostřednictvím webu www.airguru.cz jsou prodávány vstupenky na přednášky ve smyslu lektorské činnosti dle živnostenského zákona. Cena jednotlivých vstupenek je vždy uvedena u dané přednášky. Cena je v Kč bez platby DPH a je konečnou účtovanou částkou.

Reklamační řád

Zakoupenou vstupenku na přednášku lze vrátit bez udání důvodu do 14 kalendářních dnů od jejího zakoupení, a to pouze v případě, že přednáška, na kterou byla vstupenka zakoupena, se bude konat ne dříve než za 14 kalendářních dnů ode dne podání žádosti o vrácení. Žádost o vrácení lze podat elektronicky na adrese info@airguru.cz. Žádost je přijata doručením na adresu info@airguru.cz, které musí být následně potvrzeno odpovědí ze strany obchodníka. Částka bude vrácena do 15 pracovních dnů ode dne přijetí žádosti. Vstupné na přednášku, která se právě koná nebo se již konala v minulosti, nelze reklamovat.

Způsoby platby a právo odstoupení od smlouvy

Platba za poskytované služby probíhá buďto převodem mezi bankovními účty nebo platební kartou přes platební bránu. Tyto druhy plateb nepodléhají elektronické evidenci tržeb. Odesláním platby uzavírá zákazník s obchodníkem smlouvu o poskytnutí lektorské činnosti v rozsahu přednášky, za kterou byla platba provedena. Obchodník si vyhrazuje právo přednášku zrušit bez udání důvodu, čímž dojde k odstoupení od smlouvy. V takovém případě bude 100% ceny vstupenky navráceno zákazníkovi do 15 pracovních dnů od oznámení o zrušení přednášky, a to na bankovní účet nebo platební kartu ze které byla platba přijata.

gopay_bannery-barevne.png
img (1).png
img (2).png
mc_vrt_opt_pos_73_2x.png
 

Informace o ochraně osobních údajů

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Správcem informací pro AirGuru.cz je Adam Jandora, IČO 05843430. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to zasláním e-mailu na gdpr@airguru.cz.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.